Predaj svadobných šiat

300.00 

  • Kraj: Košický
  • Miesto: Margecany
  • Veľkosť: 44, 46

Popis

Ponúkam na predaj moje (pre mňa krásne) svadobné šaty.Šaty boli kupované v salóne a oblečené len raz v roku 2019, vyčistené v čistiarni a odvtedy (pre koronu) visia v skrini a čakajú na ďalšiu príležitosť pre inú nevestu (ja sa už vydávať nemienim 😀 ) , ktorej poslúžia v jej veľký deň.
Šaty sú klasickej bielej farby, vhodné pre vyššiu nevestu (ja mám niečo cez 170cm a nemala som podpätky), vo veľkosti 44-46, pri záujme môžem premerať, vrch je zdobený čipkou na tyle telovej farby a zvnútra vystužený, vzadu majú na sukni krátky zips, šnurovačku a radu malých gombíkov. Sú vhodné aj pre postavu plnších tvarov (viď ako ja ), šnurovačka pekne vytvaruje postavu a dekolt, mne sedeli perfektne, pretancovala som v nich celú noc, všetko sedelo ako malo, žiadne posúvanie ani naprávanie a ani raz som si na nich nestúpila, ani nikto iný, keďže nemajú vlečku, tú som nechcela. K šatám pridávam aj spodničku s kruhom, obal na šaty a krátky závoj.
Predpokladám, že ich bude chcieť nevesta aj vyskúšať. Vieme sa dohodnúť (SNV, PO, KE, GL). Šaty sú v Margecanoch. Pri rýchlom jednaní sa vieme dohodnúť na cene. Pre viac fotiek, alebo informácií mi kľudne napíšte. Prosím, nech sa mi ozývajú len seriózne záujemkyne. Ak nebudem dvíhať mobil, prosím, napíšte mi sms, ozvem sa vám nazad, mám malé dieťa, nie som stále k dispozícii. Ďakujem

Kontakt na predajcu

Kontakt je dostupný na portáli bazos.sk
  • Email
  • Telefón